Kontakt

Vi är Plastinject

PLASTINJECT AB

Box 152
334 32 Anderstorp
 
Besök och leveransadress:
Oljevägen 1
334 32 Anderstorp

Växel: 0371-58 70 00
Mail: info@plastinject.se

Företagsledning

Kenneth Klint

VD

0371-587013

kenneth.klint@plastinject.se

Annika Valtersson

Ekonomichef

0371-587006

annika.valtersson@plastinject.se

Björn Olsson

Marknadschef

0371-587003

bjorn.olsson@plastinject.se

Andreas Andersson

Maskin/robotteknik

0371-587024

andreas.andersson@plastinject.se

Simon Svensson

Kvalitetschef

0371-587007

simon.svensson@plastinject.se

Hans Johansson

Produktionschef

0371-587015

hans.johansson@plastinject.se

Martin Franzon

Marknad

0371-587022

martin.franzon@plastinject.se

Ekonomi

Annika Valtersson

Ekonomichef

0371-587006

annika.valtersson@plastinject.se

Ingrid Albertsson

Reception/Lev. reskontra

0371-587005

ingrid.albertsson@plastinject.se

Emmeline Klingvall

Lön / Administration

0371-587021

emmeline.klingvall@plastinject.se

Kvalitet

Simon Svensson

Kvalitetschef

0371-587007

simon.svensson@plastinject.se

Linda Wahlstedt

Kvalitetsteknik

0371-587020

linda.wahlstedt@plastinject.se

Carina Björkander Sahlin

Kvalitetsteknik

0371-587009

carina.b.sahlin@plastinject.se

Produktion

Kenneth Klint

VD / Teknikchef

0371-587013

kenneth.klint@plastinject.se

Hans Johansson

Produktionschef

0371-587015

hans.johansson@plastinject.se

Nazmi Ahmeti

Produktionsledare, Formsprutningen

0371-587017

nazmi.ahmeti@plastinject.se

Christian Petersson

Inköp

0371-587018

christian.petersson@plastinject.se

Viktor Anderson

IT

0371-587025

viktor.anderson@plastinject.se

Emmeline Klingvall

Lön / Administration

0371-587021

emmeline.klingvall@plastinject.se

Fredrik Hjalmarsson

Ansvarig Verktygsteknik

0371-587008

fredrik.hjalmarsson@plastinject.se

Andreas Andersson

Maskin/robotteknik

0371-587024

andreas.andersson@plastinject.se

Per Bolmgren

Färdiglager / utleverans

0371-587014

per.bolmgren@plastinject.se

Marknad

Björn Olsson

Marknadschef

0371-587003

bjorn.olsson@plastinject.se

Peter Thelin

Teknisk försäljning

0371-587012

peter.thelin@plastinject.se

Lars Mårtensson

Kundtjänst / planering

0371-587010

lars.martensson@plastinject.se

Wiktoria Åberg

Kundtjänst / planering

0371-587027

wiktoria.aberg@plastinject.se

Martin Franzon

Marknad

0371-587022

martin.franzon@plastinject.se

Kontakta oss

Vill du bli kontaktad av Plastinject, fyll då i nedanstående formulär så kontaktar vi er så fort vi kan.

Tack!
Oj! Något gick fel, Var god försök på nytt.