Kontakt

Vi är Plastinject

PLASTINJECT AB

Box 152
334 32 Anderstorp
 
Besök och leveransadress:
Oljevägen 1
334 32 Anderstorp

Växel: 0371-58 70 00
Mail: info@plastinject.se

Företagsledning

Peter Jutnäs

Verkställande Direktör

0371-587515

peter.jutnas@plastinject.se

Annika Valtersson

Ekonomichef/HR-samordnare

0371-587006

annika.valtersson@plastinject.se

Rolf Nielsen

Produktionschef

0371-587007

rolf.nielsen@plastinject.se

Martin Franzon

Försäljningschef

0371-587022

martin.franzon@plastinject.se

Anders Boberg

Teknisk Chef

0371-778606

anders.boberg@plastinject.se

Marknad

Martin Franzon

Försäljningschef

0371-587022

martin.franzon@plastinject.se

Peter Thelin

Teknisk försäljning/Projektledning

0371-587012

peter.thelin@plastinject.se

Peter Hammarstig

Teknisk försäljning/Projektledning

0371-778601

peter.hammarstig@plastinject.se

Wiktoria Åberg

Kundsupport

0371-587027

wiktoria.aberg@plastinject.se

Emmeline Klingvall

Back-Office/Löner/Beredning

0371-587021

emmeline.klingvall@plastinject.se

Carl-Johan Lindsten

Kundsupportansvarig

0371-587009

carljohan.lindsten@plastinject.se

Ekonomi

Annika Valtersson

Ekonomichef/HR-samordnare

0371-587006

annika.valtersson@plastinject.se

Ingrid Albertsson

Reception/Kund- och lev.reskontra

0371-587005

ingrid.albertsson@plastinject.se

Emmeline Klingvall

Back-Office/Löner/Beredning

0371-587021

emmeline.klingvall@plastinject.se

Kvalitet

Linda Wahlstedt

Kvalitetssamordnare

0371-587020

linda.wahlstedt@plastinject.se

Andrea Borhidai

Kvalitetsteknik

0371-587002

andrea.borhidai@plastinject.se

Produktion

Rolf Nielsen

Produktionschef

0371-587007

rolf.nielsen@plastinject.se

Anders Boberg

Teknisk Chef

0371-778606

anders.boberg@plastinject.se

Viktor Anderson

IT/Produktionssupport

0371-587025

viktor.anderson@plastinject.se

Nazmi Ahmeti

Platsansvarig Östra fabriken

0371-587017

nazmi.ahmeti@plastinject.se

Hans Johansson

Vice Productionschef

0371-587015

hans.johansson@plastinject.se

Christian Petersson

Inköpschef

0371-587018

christian.petersson@plastinject.se

Marcus Brandel

Ansvarig Maskin- & Robotteknik

0371-587024

marcus.brandel@plastinject.se

Fredrik Hjalmarsson

Ansvarig Verktygsteknik

0371-587008

fredrik.hjalmarsson@plastinject.se

Per Bolmgren

Lageransvarig

0371-587014

per.bolmgren@plastinject.se

Lars Mårtensson

Planeringsansvarig

0371-587010

lars.martensson@plastinject.se

Kontakta oss

Vill du bli kontaktad av Plastinject, fyll då i nedanstående formulär så kontaktar vi er så fort vi kan.

Tack!
Oj! Något gick fel, Var god försök på nytt.